KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14052156

nr 1405 2156

Akvarell

Mia Enström, motiv med sjö. Signerad, daterad -92, Akvarell. Motivet: ca 15,5x22,5 cm, yttermått inklusive ram: 26x32 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

200 kr

måndag 21 juni 2021
kl 19:44:04

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer