KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14052156
nr 1405 2156
Akvarell
Mia Enström, motiv med sjö. Signerad, daterad -92, Akvarell. Motivet: ca 15,5x22,5 cm, yttermått inklusive ram: 26x32 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:44:04
150 kr
21 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer